Вступ


Якому кольору надати перевагу?

 
В XVII столітті Ісаак Ньютон вперше заговорив про веселку, як про спектр “кольорових почуттів". Вчений стверджував, що колір - це субстанція, що змінюється подібно звуку, тому існують такі кольори, яких ми, люди, сприйняти нездібні. Сучасні вчені доводять, що наша колірна чутливість розвивається і з часом ми зможемо бачити такі кольори, які абсолютно недоступні зараз.
Колір має хвильову енергетичну природу. А значить - ми відчуваємо його, найчастіше - це відбувається несвідомо. На наш мозок щодня впливають енергії різних кольорів, які ми бачимо і відчуваємо - колір 
одягу, волосся, зачіски, манікюру, макіяжу може вплинути на настрій, апетит, концентрацію і натхнення, колір краватки співрозмовника на ваше до нього ставлення, тощо.
Так само ваша власна кольорова гама і ті кольори, які ви обираєте для свого одягу, волосся, манікюру та макіяжу впливають на оточуючих вас людей. А головне - на вас!                                          Долучись до дослідження обраного кольору і доведи всім оточуючим, що твій колір завжди в бренді!!!


Комментариев нет:

Отправить комментарий